Czeskie knedliki z gulaszem

Czeskie knedliki z gulaszem

Naród imigrantów, Koloniści przywieźli ze sobą smak ojczyzny. Ale, według starych receptur nabrała nowego skręcie w zależności od składników, które były dostępne w tym nowym świecie.

Ten budyń kukurydzy od dawna ulubionym miejscem w wielu domach od czasów kolonialnych. Sekretem tego przepisu jest do cięcia kukurydzy przez centrum jądra z ostrym nożem. To uwalnia wszystkie "mleko" w kukurydzy pudding.

Indian cornbreads (pierogi, popiołu ciastami lub patelni pieczone podpłomyki) zostały przekształcone w europejskich produktów - drożdże (i zaczyny ostatecznie chemicznych), mleko, jaja, tłuszcze i ziarna - przypominają chleby Starego Świata.

Przepis:

5 kłosów

4 żółtka

Czeskie knedliki z gulaszem

1/2 kij masła (stopione)

4 białka sztywno pobity

2 łyżki brązowego cukru

1 łyżeczka soli

2 szklanki mleka pełnego

Instrukcje

Czeskie knedliki z gulaszem

Sekretem tego przepisu jest do cięcia kukurydzy przez centrum jądra z ostrym nożem.

To uwalnia wszystkie "mleko" w kukurydzy pudding. Zeskrobać kob. Powinieneś mieć 2 szklanki kukurydzy. Ubić żółtka i mieszać do kukurydzy masło z cukrem i solą. Powoli dodać mleko i wymieszać delikatnie. Złożyć sztywne białka. W dużym naczyniu do pieczenia wypalaniu w 375 przez 45 minut.

Proszę korzystać z tych "Old World Przepisy w nowej ziemi" autentycznej Gotowanie Colonial amerykańskiej przedstawionej przez ColonialCooks.com [http://www.colonialcooks.com/Corn.html].

Chociaż dziś trudno sobie wyobrazić, angielscy osadnicy 17th- i 18-wiecznych Long Island cieszył się obfite i zdrowe stół, charakteryzujący się pieczeni, ciast i puddingów, które wyróżniają ich stolika oprócz innych kuchni w ciągu dnia. Osoby z pomocą znaleźć bogatą bazę składników: światowej klasy wołowiny, dziczyzny i owoców morza, drobne ogród i produktów mlecznych, różne sadzie owoce i jagody, znacznych pieczywa pszenicy, cydru i piwa i egzotycznych przypraw kolonii dalekowschodnich.

Rich Dubbs z [http://www.COLONIALCOOKS.COM]

Starych receptur Świata w Nowej Ziemi

napisane przez: konstrukcje betonowe