Wege dania slowackie i czeskie

Wege dania slowackie i czeskie

Tytuł jest nieco niedokładne, ponieważ nie ma dowodów empirycznych, co przyczyny wysokiego ciśnienia krwi są naprawdę. Jednak istnieją wspólne cechy u ludzi, którzy mają pre-nadciśnienia lub nadciśnienia wtórnego, więc jest to sprawiedliwe, by uwierzyć, że w rzeczywistości przyczynia się do tego stanu i mają coś dla uniknięcia lub skorygowania.

Oczywiście zawsze istnieją wyjątki od tej reguły, ale ogólnie rzecz biorąc, następujące pięć czynników zawsze będzie odgrywać pewną rolę w podnoszeniu ciśnienia krwi:

Dieta

Jest to Biggie ponieważ jedzenie źle żywności przyczynia się nie tylko do wzrostu ciśnienia krwi, ale go wraz z wieloma innymi problemami zdrowotnymi, jak również. Musimy zdobyć się od jedzenia świeżych pokarmów i zamiast tego zaczął jeść żywności, które są wygodne. Pomyśl o tym przez chwilę.

Wróćmy na chwilę w ciągu ostatniego tygodnia i policzyć, ile razy jadłem w restauracji lub fast food w sklepie lub zamówione? W domu, ile razy udało jedzenie pochodzi z puszki lub mrożonego pakietu? Teraz porównaj to do tego, ile razy jedli świeżych warzyw, owoców lub mięsa.

Nasze ciała są przeznaczone do pracy na konkretnym rodzaju paliwa, a tym mieszankę witamin, minerałów, białka, błonnika, tłuszczów i przeciwutleniaczy są najefektywniej zawarte w świeżej żywności. Co się dzieje, gdy te produkty są przetwarzane jest to, że wartość odżywcza zmniejsza, a na jego miejsce mamy konserwanty i sód. Innymi słowy to jak tankowanie samochodu, który działa na gazie bezołowiowej naftą. To może trwać jakiś czas, ale to nie będzie działać prawidłowo i ostatecznie przestanie działać w ogóle.

Sodu, tłuszczów nasyconych, tłuszczów trans oraz cukru lub glukozy teraz nadrobić ogromną ilość naszej diecie. Nadmiary te są odpowiedzialne za zwi feniko.plększenie objętości krwi, osady miażdżycowe w tętnicach, podkreślając nerek i wątroby i usztywnienie naczyń krwionośnych.
napisane przez: