Ser smazony - czeski smakolyk

Ser smazony - czeski smakolyk

Naprężenie

Stres jest naprawdę produktem reakcji walki lub ucieczki, że każdy z nas ma w naszym organizmie. Gdy widzimy zagrożenie lub niebezpieczeństwo ta odpowiedź w rzutach i produkuje adrenalinę i inne substancje chemiczne. Dodatkowo obkurcza naczynia krwionośne, krew szybciej dostać się do mięśni. Oczywiście musimy, jeśli mamy do czynienia z prawdziwym niebezpieczeństwie tę odpowiedź.cat's claw

Jednak dzisiejsze zagrożenie jest bardziej prawdopodobne niż fizyczna. Dostrzegamy stres w pracy lub związku, lub finansów lub rodziny jako zagrożenie, a nasze ciała są w ciągłym locie niskim stopniu złośliwości lub walczyć odpowiedź. Fakt, że nie korzystają , co jest najszybszym sposobem, aby wyłączyć odpowiedź, tylko pogłębia problem. To w połączeniu z faktem, że większość Amerykanów nie uzyskać wystarczającego snu sprawia, że ??stres codzienny przyczyną wysokiego ciśnienia krwi.

Ser smazony - czeski smakolyk

Sól

Tak sól jest częścią problemu diety, ale to jest tak wszechobecna, że ??czuję się należy jako kategoria sama w sobie. Zalecanego dziennego spożycia (RDA) sodu wynosi 3000 ml i Amerykanie zużywają średnio dwa razy tyle dużo każdego dnia. Sól odgrywa rolę wraz z potasem w kontroli poziomu cieczy w organizmie. Gdy jest zbyt dużo soli za dużo płynu jest zatrzymywany zwiększenie objętości krwi i wprowadzania obciąża nerki i wątrobę.

Ser smazony - czeski smakolyk

Minusem i niebezpieczeństwa związane z soli są powszechnie znane, że jeszcze nie powstrzymuje producentów żywności i restauracje od utonięcia jedzenie ich zaoferowania sodem. Sól była używana jako środek konserwujący od wieków, dodaje smaku i jest stosunkowo tanie, więc jest to naturalne dla przetworzonej żywności. Jednym z bardzo popularnych "usiądź" sieć restauracji oferuje przystawkę, która ma prawie dwa dni warto soli w nim.Sól jest wszędzie i zajęłoby to Orzeł eyed konsumenta go znaleźć na opakowaniu i oczywiście nie ma "opakowanie" w menu restauracji.

Te pięć przyczyn wysokiego ciśnienia krwi może być zaadresowana i dobrą wiadomością jest to, że co nieco zrobić zmniejsza ciśnienie. Nie trzeba skakać z obu nóg po prostu stworzyć wykonalne codzienne cele i idź do niego.

napisane przez: Przychodnia Eskulap