Kuchnia slowacka - przystawki

Kuchnia slowacka - przystawki

Jedna historia ich pochodzenia, jest to, że zostały one wykonane z ciała potwora, który terroryzuje miasto, inna jest to, że są one stosowane w leczeniu odmrożeń do uszu (jak frezarki przypomina ucho). W kantoński china pierogi są znane jako Jaú Korei.

mandarynkami

Są one połączone z chińskiego Nowego Roku, jak użytkownicy często wprowadzają dwie lub cztery mandarynki dać do swoich gospodarzy. Praktyka ta pochodzi jako słowo mandarynki może przypominać słowo "złoto", są więc uważane za zapowiedzią szczęścia w nadchodzącym roku.

Yousheng jest stosunkowo nowym danie, które powstały w Singapurze i Malezji. To danie składa się z rozdrobnionych warzyw i surowej ryby. Gdy podawane jest Diners wstać i wrzucić składniki do powietrza z pałeczkami. Uważa się, że wysokość rzutu odzwierciedla wysokość fortuny człowiek może oczekiwać, że rok, więc entuzjastycznie podrzucając jest wskazany.

Kuchnia slowacka - przystawki

Delight Buddy

W pierwszym dniu roku, czasem jest to w zwyczaju jeść 'radość Buddy ". Jest to danie wegetariańskie, które często zawiera czarne grzyby i makaron i gotowane w sosie sojowej. Nazwa odzwierciedla buddyjską tradycję, że należy powstrzymać się od jedzenia jakiegokolwiek mięsa w ciągu pierwszych pięciu dni w roku.

Inne jedzenie

Kuchnia slowacka - przystawki

Cały zwierzęcia powinno być podawane, więc jeśli służą kurczaka lub kaczkę, która powinna obejmować głowę i nogi, podobnie jeśli masz ryby Powinna ona obejmować głowę i ogon. Ryby są również uważane za pomyślne jako słowo przypomina, że ??dla "nadwyżka" - w niektórych miejscach jest to tradycja nie do końca wszystkie ryby, ponieważ zachęca te nadwyżki na nadchodzący rok.

Kulki ryżowe są symbolem zjednoczenia i wspólnoty. Sajgonki są dobre zbiory i pomyślność. Kiełki soi mają szczęście, ponieważ są one podobny kształt do Ruyi.

W dzisiejszych czasach wielu rodzin gorące garnki (DA bia usługi księgowe poznańn lu / suan huoguo) podawane są na uroczystości, ponieważ jest to łatwy sposób, aby karmić dużą liczbę ludzi.

napisane przez: centra tokarskie