Knedliki - jak ich nie zepsuc

Knedliki - jak ich nie zepsuc

Zanim zastanowimy się leki na ADD / ADHD, niech nam odpowiedzieć na pytanie o różnicę między ADD i ADHD. Wcześniejszy termin używany był ADD co oznacza zaburzenia koncentracji, ale dziś warunki ADD i ADHD są wykorzystywane do tego samego znaczenia. Jest różnica klinicznie mówiąc i to, że ADD dzieci nie cierpią na nadpobudliwość, ale głównym problemem jest brak uwagi. Ich objawy będą się wahać od skłonność do roztargnienia do nieuwagi i rzeczywistych problemów ze mówiąc skoncentrowany i na zadania.

Jeśli zdecydujesz się zejść na leki na ADD / ADHD drodze jest kilka pytań, aby zwrócić się do lekarza zanim to zrobisz. Zapytaj swojego lekarza, jaki rodzaj leczenia jest on wskazań. Powinieneś być w stanie stwierdzić, czy jest to lek pobudzający (Ritalin, Concerta) anty depresyjne (Welbutrin) lub lek nie stymulant (Strattera). Jeśli było zapytać mnie do listy leków na ADHD, powiedziałbym, główne z nich stosowane dzisiaj są Ritalin, Metadate, Riphenidate, Strattera, Vyvense, Adderall i Concerta.

Knedliki - jak ich nie zepsuc

Dowiedz się, co ten lek ma robić i jak to pomoże dziecku. Trzeba będzie poprosić go o skutkach ubocznych, takich jak utrata snu, rozstrój żołądka, utrata apetytu i zawroty głowy. Kiedy można lek należy podjąć, w porze posiłków, przed snem lub między posiłkami. Co sprawdza monitoring zdrowia trzeba zrobić? Kiedy należy zgłosić się do lekarza, jeśli objawy niepożądane stać się przyczyną alarmu i jakie są objawy? Wtedy trzeba będzie ocenić koszty i czy ubezpieczenie zdrowotne obejmuje umysł zmiany leków. To może cię kosztować nawet do $ 150 A miesiąc, jeżeli nie są objęte gwarancją.

Trzeba będzie zwrócić się do lekarza, jakie są zagrożenia. Można również dowiedzieć się, jak dokładnie działają te leki. Lekarz nie może znać odpowiedź na to z wyjątkiem powiedzieć, że są one pobudzające do ośrodkowego układu nerwowego.
napisane przez: http://ogrodytarnow.pl/pl/oferta