Dlaczego warto pojechac do Czech

Dlaczego warto pojechac do Czech

Byłaś oglądając swoją klacz spowolnienie rośnie w obwodzie w ciągu ostatnich 11 czasu months.The zbliża się do małego źrebię Nicker do bycia wysłuchanym w stodole. Czy jesteś gotowy na wielkie wydarzenie? Oto linia czasu rzeczy zrobić, aby uzyskać swoją klacz (i siebie) gotowy do oźrebienie.terapia małżeńska białystok

5, 7 i 9 miesięcy ciąży: Twój koń powinien być szczepiony przeciwko rhinopneumatitis EVH-1 na 5, 7 i 9 miesięcy ciąży. Skontaktować się z lekarzem weterynarii, aby zobaczyć, jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie trzy miesiące szczepionka Rhino może być również advised.There są dwa różne typy nosorożca vaccines- jeden dla Rhino oddechowego (EVH 1/4) i jeden szczególności ochrony ciężarnych klaczy ( EVH-1). Sprawdzić etykietę, aby upewnić się, że szczepionka chroni przed EHV-1 aborcji.

Dlaczego warto pojechac do Czech

W ostatnim trymestrze ciąży klacz jest kiedy jej potrzeby żywieniowe najbardziej wzrośnie. W ciągu ostatnich 120 dni ciąży, płód będzie przybierać na wadze w tempie do funta dziennie. Aby sprostać tym wymaganiom, strawne poziom energii i białka klaczy trzeba zwiększyć. Mares na sianie trawy powinny być formułowane na ziarno dla ciężarnych klaczy, że ma 12-13% białka. Mares na sianie lucerny można dostać się z porcji ziaren, który zawiera 10% białka. Konie powinny być utrzymywane przez cały okres ciąży na witaminy i dodatek mineralny, który jest specjalnie dla ciężarnych klaczy. Darmowa woda wybór i blok soli powinny być dostępne w każdej chwili.

Dlaczego warto pojechac do Czech

60 dni przed jej terminem: Jeśli klacz pasie się na pastwiskach, który zawiera Kostrzewa, przesuń klacz z pastwiska do suchych partii lub kostrzewy wolnego pastwiska. Kostrzewa może zawierać grzyba edophyte które mogą powodować wiele poważnych problemów dla ciężarnych klaczy, w tym braku normalnych objawów wstępnie Oźrebienie, zwiększona dystocias (trudne porody), zagęszczony łożyskach, „czerwony worek” foalings i braku rozwoju wymion i produkcja mleka, nawet po tym jak źrebak.

napisane przez: http://www.slonko.eu